Betyol

Betyol Giriş
Betyol sitesine giriş oldukça kolay. Çünkü diğer sitelerde olduğu gibi adres değişikliğine pek rastlamıyoruz. Siteye giriş için yukarıdaki Betyol Giriş butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca site logosu beyaz mavi renkte olup, arka fonu da siyah renktedir.
Betyol Güvenilir mi ?
Betyol sitesinin, 136975 kayıt numarası ile Sprint Technologies N.V tarafından yönetildiği belirtilmektedir. Merkezi Curacao’da bulunan şirket, ayrıca Hollanda Antilleri Merkez Hükümeti tarafından verilen  8048/JAZ2020-033 lisans numarası hizmet vermektedir.
Betyol’un verdiği lisans bilgilerine baktığımızda, güvenilirliği konusunda net bilgi edinebiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için sitedeki Hakkımızda kısmına bakmanız gerekmektedir.
Betyol Para Yatırma ve Çekme
Betyol sitesi, para yatırma ve çekim işlemlerinde 3 yöntem kabul ediyor. Bunlar, Skrill, Neteller ve Banka Havalesi’nden oluşmaktadır. Skrill ve Neteller ile minimum 35 TL yatırılıp, yine minimum 80 TL çekilebilmekteyken, Havale ile en az 50 TL yatırıp, 100 TL çekim yapılabilmektedir. İşlem süresi maksimum 5 dk.’dır. Bonusal Bedava Bonus sitesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*